GTM-K4BQW4Q

Biz, Epokon Grup;

2004 yılından bu yana epoksi kaplama, spor zemin ve zemin sistemleri sektöründe hizmet etmekte olan ve gücüne güç katarak büyüyen dinamik bir ekibiz. Biz; zemin sektöründeki yetkinliklerimizle var olduk. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, mühendis ve ustalarımız ile beraber yürüyecek daha uzun bir yolumuz var. Dönüp ardımıza baktığımızda ise; pek çok başarılı proje ve çalışmalara imza atmışız. Neler ürettik, neler başardık… Kurum ve markalarımıza özel, hassasiyetlerini dikkate alarak epoksi kaplama uygulamaları yaptık. Teorik sarfiyatlardan ödün vermeden, bina ömrü ile yaşıt kullanım sağlayacak projeler gerçekleştirdik. Bizler, proje tesliminden sonra da teknik hizmet vermeye devam eden, uzman, güvenilir, yaratıcı ve deneyimli bir ekibiz.
Biz; Epokon…

EPOKSİ KAPLAMA SİSTEMLERİ

- Epoksi Self - Leveling Kaplama

- Epoksi Tekstür Kaplama

- Epoksi Boya (Coating)

- Epoksi Multilayer Kaplama

- Spor Zemin Uygulamaları

- Poliüretan Self-Leveling

- Dekoratif Epoksi Kaplama (Metalik)

- Clean Room, Duvar ve Zemin Uygulamaları

- Atış Poligonu Zemin Kaplama Uygulamaları

Dürüst ve Doğru Hizmet

Müşterilerimize hizmet satıyoruz. Bu çerçevede kalite ve güven bizim için en önemli konu. Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Bu yüzden işimizi severek yapıyor ve tüm şantiyelerimizde özveri ile çalışıyoruz. Uzun yıllardır sektör deneyimine sahip oluşumuzu bize güvenen ve sürekli müşterimiz olan yıllar öncesine dayanan eski projelerimize borçluyuz.

Sözleşme ile Garanti

Epoksi zemin kaplama uygulamalarımızda mutlaka sözleşme imzalıyoruz. Bu sayede müşterilerimize verdiğimiz garanti şartlarını hukuki zemine oturtuyoruz. 3 seneden 8 seneye kadar malzeme ve işçilik garantisi vermekteyiz. Epoksi, poliüretan ve dekoratif zemin kaplama hizmetlerimizde vermiş olduğumuz garanti süreleri ile sektörümüzün öncü firmasıyız.

Uluslararası Sertifikalara Sahip Ürünler

Uygulama kalitesini etkileyen en önemli iki faktörden biri kaliteli ürünlerdir. Bu çerçevede sunulan ürünlerin test raporları ve kalite belgelerini müşterilerimize sunuyoruz. Epokon Grup olarak epoksi zemin kaplama uygulamalarımıza yönelik kullanılan ürünlerin tamamı uluslararası sertifikalara sahiptir.

Uygun Fiyat

Standartlarımızdan ve kalitemizden ödün vermeden ürünlerimizi ve tüm uygulamalarımızı müşterilerimize uygun fiyat seçeneği ile sunuyoruz. Gerek endüstriyel zemin kaplama hizmetlerinde gerekse spor zemin kaplama hizmetlerinde en iyi fiyat tekliflerini sunuyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşteri talebi doğrultusunda veya periyodik ziyaretler sayesinde ürün kullanımı süresince ortaya çıkabilecek her türlü problemin tespitini yaparak, proaktif çözümler geliştirmekteyiz.

EPOKSİ KAPLAMA,EPOKSİ ZEMİN İLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR

1-Fabrika veya tesisimizi kapatamıyoruz. Epoksi kaplama uygulaması yapılabilir mi?

Bu durum değişkenlik gösterir, konu ile ilgili mutlaka tarafımız ile iletişime geçerek epoksi zemin kaplama yapılacak zeminleri görmemiz, ortam şartlarına göre çözüm önerilerinde bulunmamız gerekir. Genellikle bu tür sorunlar karşılıklı görüşme ile çözülür, fabrika, üretim alanları ve hassas zeminlerde üretime ve faaliyete ara vermeden uygulama yapılabilir ancak mutlaka şartlar görülmeli, firmamız Epokon Grup işveren şartlarına uyum gösterebilen esnekliğe sahiptir. Fabrika zemin epoksi kaplama uygulamaları haftasonları ve geceleri çalışarak da uygulanabilir. Aynı sistem kuaför salonları, showroom, mağaza, ofis gibi sürekli çalışan alanların epoksi zemin kaplama uygulamaları için de geçerlidir.

2-Epoksi zemin kaplama ürünleri kokusu sağlığa zararlımıdır? Koku çalışanlarımız için olumsuz bir ortam yaratır mı?

Epoksi zemin kaplama ürünleri ( hangi sistem olursa olsun ) 2000'li yılların başından itibaren solventsiz üretilmektedir ( VOC ). Epoksi uygulama sonrası koku nedeniyle bir rahatsızlık hissedilmez, ürünler green building kriterlerini karşılar, epoksi ürünlerde kalite ve standart problemleri ile karşılaşılmaması için epoksi zemin kaplama uygulamaları mutlaka kurumsal firmalara yaptırılmalıdır.

3-Epoksi kaplama ne kadar dayanıklıdır? Kaç yıl kullanılabilir?

Epoksi kaplama sistemleri ve epoksi ürün grubu içinde yer alan sistemler alternatifleri içinde en dayanıklı sistemdir. Hatta bu konuda rakipsizdir. Ancak bu noktada birkaç kriter mevcuttur. Epoksi zemin kaplama uygulamasının mutlaka uzman ekipler tarafından uygulanması ve teorik sarfiyatlardan ödün verilmemesi gerekir. Ortam şartları, epoksi zeminin maruz kaldığı trafik etkilidir. Yine de tüm olumsuz koşullara rağmen minimum 10 yıl üzeri epoksi zemin kaplamalar hizmet ömrüne sahiptir.

4-Epoksi zemin kaplama pahallı ve yüksek maliyetlimidir? Epoksi kaplama fiyatları nedir?

Epoksi zemin kaplama sistemleri m2 fiyatları birçok değişkene bağlıdır ( metraj, zemin durumu, sistem ). Ancak hizmet ömrü dikkate alındığında oldukça makul seviyelerde m2 epoksi birim fiyatları çıkar. Epoksi zeminlerin kullanımı ile sağlanan avantajlar göz önüne alındığında sağladığı avantajları diğer hiçbir zemin kaplama sistemi sunamaz. Bu açıdan benzersiz ve muadili olmayan bir  kaplama sistemidir. Genel olarak epoksi zemin kaplama sistemi dendiğinde akıllarda self - level epoksi sistem gelir. Ancak her bütçeye uygun epoksi zemin kaplama sistemi mevcuttur. Farklı kalınlıklarda ve farklı sistemler ile her bütçeye uygun epoksi sistemler uygulanabilir. Doğru zemin sistem ve doğru epoksi birim fiyat için Epokon Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

5-Konutlarda, villa ve yaşam alanlarında epoksi zemin kaplama uygulanır mı?

Epoksi zemin kaplama uygulamaları dekoratif, hijyenik ve kolay temizlenebilir olma özellikleri ile konutlarda, villa ve yaşam alanlarında, otel odalarında sıklıkla uygulanır. Epoksi kaplama yapılan konut ve villa projelerinde uygulaması yapılan alanlara A+ görünüm kazandırır. Epoksi zemin kaplama ile uyumlu dekorasyon özellikle iç mimarlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

6-Epoksi zemin uygulandıktan kaç saat sonra üzerine çıkılabilir?

Epoksi zemin kaplama uygulamalarında son kat uygulandıktan sonra epoksi ürün kürlenme sürecine geçer, ortam sıcaklığına bağlı olarak 8 saat ile 12 saat içinde kürünü alan son kat üzerine çıkılabilir. Ancak forklift, otomobil, kamyon gibi vasıta ve ağır vasıtaların üzerine çıkması kimyasal kürlenmesini tamamlayan 48 saat içinde olabilir.

7-Epoksi zemin kaplama uygulaması için istediğimiz renkleri seçebilirmiyiz?

Evet, firmamız Epokon çok ekstrem tercihleriniz yok ise epoksi renk kartelasında ki tüm renklerde epoksi zemin uygulaması gerçekleştirir.

8-Epoksi kaplama uygulamalarınıza garanti veriyormusunuz?

Evet garanti veriyoruz. Epoksi zemin kaplama uygulamalarında epoksi zemin için verilen garantiler zemin görüldükten ve etüd edildikten sonra belirlenir. Epokon Grup garanti veremeyeceği hiçbir projeye fiyat teklifi vermez. Epoksi zemin uygulama projelerimize minimum 3 yıl garanti veriyoruz.

9-Epoksi tamiri mümkün mü? Epoksi kaplama tamiratı? Eski epoksi çatlak, kırılma, soyulma ve delikler tamir olur mu?

Epoksi kaplama üzerinde oluşan deformasyonlar ile epoksi çatlak, epoksi soyulma, epoksi kırılma gibi sorunların nedenleri araştırılmalı. Doğru ve yeterli yüzey hazırlığı yapılmaması ve ortam şartlarına dikkat edilmemesi, uzman ekipler tarafından uygulanmayan epoksi kaplama nedeni ile deformasyonlar ortaya çıkabilir. Mutlaka zeminler incelenmeli, nedenleri araştırılmalı ve çözüm yolları uzman personel tarafından uygulanmalıdır. Bu deformasyonlara müdahale etme imkanı mevcuttur. Firmalar ve kurumlar bütçelerinden önemli tasarruflar yaparak epoksi zemin kaplama maliyetini yüklenirler ve bu maliyet karşısında epoksi zeminin kısa dönemde deforme olması ciddi sıkıntılar ve rahatsızlıklar yaratır.

10-Sadece İstanbulda mı epoksi uygulama yapıyorsunuz?

Hayır, firmamız Epokon Grup epoksi zemin kaplama sistemlerini Türkiyenin her ilinde ve her bölgesinde uygulamaktadır. Geçmiş epoksi referanslarımızda Türkiyenin hemen hemen tüm illeri ile Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Ukrayna, Irak ve İran gibi ülkeler de mevcuttur.

DİĞER TÜM SORULARINIZ VE EPOKSİ KAPLAMA TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİN LÜTFEN EPOKON GRUP İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Bize Ulaşmak İçin

Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:9 Kurtköy-Pendik/İstanbul

Dijital Dünya Haritası
  • Epoksi Kaplama Instagram
  • Epoksi Kaplama Youtube
  • Epoksi Kaplama Linkedin
  • Epoksi Kaplama Twitter
  • Epoksi Kaplama Pinterest
© Epokon Grup™ 2019