Epokon Epoksi Zemin Kaplama | Türkiye | Epokon Grup

Epokon; Epoksi zemin kaplama projelerinize ücretsiz keşif ve teknik destek sunar.Rekabetçi fiyatlar ile tekliflerini hazırlar ve teorik sarfiyatlardan ödün vermeden projeyi teslim eder.Garanti süresi kapsamında yılda iki kere ücretsiz kontrol hizmeti sunar.Firmamız Epokon Grup 2004 yılından bu yana Epoksi zemin kaplama uygulamaları gerçekleştiren,projelerinde geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren bir uygulama firmasıdır.Uygulamalarımızı genellikle spesifik zeminlerde,savunma sanayi,data center,ecza depoları,ilaç firmaları,plastik,gıda,tekstil,elektronik ve ambalaj fabrika zeminleri,otel,otopark zeminleri,hastane zeminleri,endüstriyel zeminler,laboratuar zeminleri,üretim alanları zeminlerinde vb. görünüm ve işlevselliğin ön planda olduğu alanlarda gerçekleştiriyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışında marka olmuş A+ epoksi kaplama referanslarımız mevcuttur.
Epoksi kaplama uygulamaları yanı sıra tozumaz beton astarı,poliüretan zemin kaplama uygulamaları,fitness ve spor zemin kaplama uygulamaları da gerçekleştirmekteyiz.Şantiye takvimine özen göstererek,projede sürekli supervizör bulundurarak ve devamlı raporlama yaparak gerçekleştirdiğimiz projelerde teorik sarfiyatlar çerçevesinde garantilerimizi veriyoruz.Epoksi zemin kaplama fiyatları reçeteli olarak çıkartılır.Projeleriniz kapsamında olması muhtemel;epoksi zemin kaplama,poliüretan zemin kaplama,epoksi boya,poliüretan beton ve tozumaz beton astarı uygulamaları hakkında bilgi almak,epoksi zemin kaplama birim fiyatları çerçevesinde proje detaylarını öğrenmek için bize ulaşmanız yeterlidir.

Epoksi zemin , yüzey düzgünlüğü, kolay temizlenebilirliği, bakteri oluşumunu engelleyen, modern ve pürüzsüz görüntüsü ile çok çeşitli renk seçenekleri sağlamaktadır. Gıda ve endüstriyel üretim tesisleri, tekstil ve ilaç fabrikaları, hastaneler, okullar, elektrik santralleri, depolar, oto galeri, boyahane ve bakım üniteleri, otoparklar, servis alanları,elektronik,plastik ve ambalaj tesisleri ve buna benzer alanlarda, betonun aşınma, darbe ve kimyasal dayanımını arttırmasından, dekoratif ve modern görüntüsünden, kolay temizlenmesinden ötürü zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır.1mm-3mm kalınlığında, kimyasal maddelerden etkilenmeyen, kolay temizlenen, mekanik mukavemeti yüksek dekoratif bir zemin kaplamasıdır.Epoksi ral kartelasında ki tüm renklerde  uygulanabilen tozumaz zemin gerektiren her alan  için idealdir.

Beton epoksi zemin ile kaplandığında, artık gözenekli yapısı yok olacağından temizlenmesi de kolay olur. Epoksi Kaplama öncelikle kaplandığı zemini bütün fiziksel  / kimyasal etkilerden koruyarak, su geçirgenlik özelliğini ortadan kaldırır, alt katlar için su izolasyonu görevi yaparak alt katları da nemden ve rutubetten korur. Antibakteriyel özellik gösterdikleri için üzerinde canlı mikroorganizmalar barınamaz, üreyemez. Bu sebeple gıda,gıda üretim,gıda paketleme,gıda ambalaj sektörlerinde ve ilaç üretim tesislerinde tercih edilmektedir. Yüzeyleri kir tutmaz, temizliği de oldukça kolaydır.

Epoksi zeminler, kimyasal maddelere maruz kalabilecek depolar veya fabrikalar için alternatifsiz seçenektir. Epoksi kaplamalar korozif/aşındırıcı kimyasallara sürekli maruz kalan alanlarda kullanılmaya uygundur. Zeminleri fiziksel kimyasal etkilerden koruyarak binada oluşabilecek yıpranmaları, hasarları asgariye düşürür. Bu yüzden oluşan onarım bakım masrafları, iş kayıpları asgariye düşer.

Epoksi kaplama sistemleri, tesislerde ki araç/makine/malzeme/mobilya aşınmalarını ortadan kalkırır. İş makinelerini, elektronik cihazları tozdan koruyarak, arıza riskini azaltıp bakım onarım masraflarını ve arızalardan dolayı oluşan iş kayıplarını engeller.

Epoksi zemin kaplama uygulamaları likit malzemenin atmosfer ile kürlenmesi sonucu ortaya çıkan zemin sistemleridir.Bu açıdan uygulamanın mutlaka profesyonel,ehil,garanti verebilen ve kurumsal yapıya sahip firmalar ve muhattaplar tarafından yapılması gereklidir.Epoksi zemin kaplama uygulamalarınız için EPOKON GRUP ile iletişime geçebilirsiniz.Ücretsiz keşif yaparak uygun sistemi önerir ve reçeteli fiyat teklifimizi değerlendirmelerinize sunarız.

Epokon Grup olarak endüstriyel tesis,showroom,spor salonu,konut,poligon,ofis gibi alanlarda gerçekleştirdiğimiz epoksi zemin kaplama uygulamalarının dışında iç ve dış mekan zemin kaplama sistemlerini de aynı güvence ve kalite ile uygulamaktayız.Bu sistemlerin başlıcaları;Stone Carpet taş halı zemin kaplama,kauçuk zemin kaplama,sbr ve epdm dökme kauçuk uygulamalarıdır.

epoksi_fiyatı.jpg
epoksi kaplama
epoksi_zemin_kaplama.jpg

Epoksi zemin kaplama uygulama prosedürüne başlanmadan önce keşif yapılır ve  iş planı oluşturulur.Malzemelerin zemine uygulanmasından önce zeminde silme ve temizleme yapılması gereklidir. Böylece beton zemine ulaşılabilir ve epoksi kaplama uygulamasına hazır bir hale getirilebilir. Bu noktada temizleme işlemi büyük bir dikkat ile yapılmalıdır. Bunun nedeni ise bu işlemde yaşanacak küçük bir problem ileride oldukça büyük bir soruna yol açabilmektedir. Epoksi öncesi beton epoksi astar ile doğru çalışabilmesi için makinalar ile silinir.Yüzey hazırlığı işlemi yapıldıktan sonra epoksi zemin uygulamalarına başlamak için ilk kat malzemesi yani epoksi reçine zemine yayılır. Epoksi reçine üst katmandaki malzemeleri zemine sabitleyecek ve dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlayacaktır. Epoksi reçinenin sağlıklı bir şekilde zemine yapışması için kalınlığa bağlı olarak en az 8 saat geçmesi gereklidir. Daha sonrasında ise istenilen çeşide göre epoksi zemin malzemeleri sıra ile zemine uygulanabilir.

Doğru bir epoksi zemin kaplama çalışması yapılabilmesi için profesyonel ve tecrübeli ekipler ile çalışılması zorunludur. Zemin çeşitlerini iyi bilen ve hangi uygulamanın yapılacağını hesaplayabilen ekipler ve ustalar ile çalışarak tam ihtiyacınıza göre bir zemine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel ekipler ile çalışarak epoksi fiyatları açısından daha tasarruflu bir uygulama yaptırabilirsiniz. Uzman ekipler malzemeleri doğru kullanarak tasarruf yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Epoksi zemin kaplama projeleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Bedelsiz keşif ve zemin etüdü gerçekleştirerek reçeteli birim fiyat teklifleri hazırlar ve derğerlendirmelerinize sunarız.

epoksi_zemin_kaplama.jpg
epoksi_zemin_kaplama.jpg

Bize Ulaşmak İçin

Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:9 Kurtköy-Pendik/İstanbul

Dijital Dünya Haritası
  • Instagram - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • LinkedIn - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • Pinterest - Beyaz Çember